Nasza misja

Dzięki starannemu planowaniu, dobrej organizacji pracy oraz sprawnej koordynacji projektów zapewniamy naszym klientom najwyższy poziom świadczonych usług. Poznaj nas.

Jarosław Lewandowski
Prezes Zarządu Jotel Sp. z o.o.

 

Dobry projekt to fundament
udanej inwestycji


Nasza historia sięga 2007 roku, w którym powstała firma Jotel specjalizującą się w opracowywaniu dokumentacji technicznych z zakresu telekomunikacji, elektroenergetyki i telematyki drogowej. Od samego początku stawialiśmy w wykonywanej pracy na profesjonalizm oraz budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami. 

Z każdym rokiem i z każdym wykonanym projektem poszerzaliśmy naszą wiedzę ekspercką i umacnialiśmy swoją pozycję na rynku. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem i uwagą dzięki czemu mamy dzisiaj na koncie setki udanych opracowań projektowych dla inwestycji zlokalizowanych na terenie całego kraju.


Tomasz Marton

Prezes Zarządu Jotel Connect Sp. z o.o.

Wiedza i doświadczenie to gwarancja sprawnej realizacji projektu


W 2011 roku powołaliśmy spółkę Jotel Connect, która poszerzyła naszą ofertę o usługi budowlane w sektorze telekomunikacji, elektroenergetyki i telematyki drogowej. 
Synergia biura projektowego ze spółką wykonawczą jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na kompleksowe usługi budowlane realizowane w systemie „zaprojektuj i wybuduj".

Wykorzystując zdobytą wiedzę inżynierską oraz wieloletnie doświadczenie naszego zespołu zrealizowaliśmy z sukcesem wiele ciekawych i wymagających projektów infrastrukturalnych w kraju i za granicą. Zyskaliśmy dzięki temu zaufanie naszych klientów oraz opinię wiarygodnego partnera biznesowego.